Anket
TEKNİKERLER BİRLİĞİ'NDE AKTİF GÖREV ÜSTLENMEK İSTİYORUM
LİNKLER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret298199

Anasayfa

YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, mevcut yüksek öğretim sisteminin yeniden yapılandırma ihtiyacı ile karşı karşıya olduğunu söyledi.
TOYDEM Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şti. ile M.Y.O. mezunlarının lisans tamamlamaları için İstanbul’da toplantı yaptık.
Teknikerler için tek çıkış yolu lisans tamamlamadır
Lisans tamamlama talebimizi dile getirdik.
TEKNİKERLER BİRLİĞİ 2012-2013 LİSANS TAMAMLAMA ÇALIŞMA DÖNEMİ" 1 Eylül 2012 tarihi itibariyle başlamıştır.
Teknikerler mahalle baskısına maruz bırakılıyor. Ötekileştirilmeye hayır.
Kampanyamız ne kadar büyürse, talebimizde o kadar kısa sürede dikakate alınacaktır.
T.B.M.M'NE TAKDİM ETTİĞİMİZ ÖNERİLER İLE KISMEN DİKKATE ALINAN TALEPLERİMİZ CUMHURBAŞKANLIĞI VE BAŞBAKANLIĞA LİSANS TAMAMLAMANIN ÖNÜNDE ENGEL TEŞKİL EDEN MADDELERİN DEĞİŞTİRİLMESİNE YÖNELİK RESMİ YAZI GÖNDERİLDİ
TEKNİKERLER BİRLİĞİ GENEL MERKEZİ’NİN ÖNERİSİ, T.B.M.M. TARAFINDAN DİKKATE ALINARAK; YÜKSEKÖĞRETİME GİRİŞ VE YERLEŞTİRME, 6287 SAYILI KANUN İLE DEĞİŞTİRİLDİ.
17 Mart 2012 tarihinde Teknikerler Birliği Sivas Şubesi açılışı T.C. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Sivas Valisi Ali Kolat ve Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç tarafından gerçekleştirilmiştir. Açılış sonrası Genel Başkan Ertan Kılıç, T.C. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'a dosya takdiminde bulunmuş ve Teknikerlerin Alanlarında Sınavsız Lisans Tamamlama konusundaki talebini sözlü olarak dile getirmiştir. Sivas Şubesi Başkanı Esma Emlak ve çok değerli Yönetim Kurulu ekibini tebrik ediyoruz.
 3