Anket
TEKNİKERLER BİRLİĞİ'NDE AKTİF GÖREV ÜSTLENMEK İSTİYORUM
LİNKLER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam162
Toplam Ziyaret268378

Anasayfa

Teknik Öğretmenler bizden daha sonra Y.Ö.K. Forum sayfasında kendilerini ifade etmelerine karşın, bizden daha çok mesaj göndererek mühendislik formasyonunu almışlardır. Y.Ö.K. tarafından MYO mezunlarının Lisans Tamamlama Eğitimleri konusunda açılan FORUM SAYFASI'na girerek haklı taleplerinizi dile getiriniz.
Teknikerlerin Lisans Tamamlama taleplerini Y.Ö.K.'e,Hükümete ve Kamuoyuna hissettirmek adına, tüm branşlardaki ve tüm illerdeki Tekniker Meslektaşlarımızı 8 Haziran 2013 Cumartesi günü Ankara'da gerçekleştirilecek " LİSANS TAMAMLAMA MİTİNGİ"ne katılarak destek olmaya davet ediyoruz.
5 Nisan Teknikerler Günü Kutlu Olsun.
www.tekniker.org.tr İnternet Sitesi önümüzdeki günlerde sosyal sorumluluğunu yerine getiren ve aidat borcu bulunmayan tekniker üyelerimize açık olacaktır.
13 Mart 2013 tarihinde ‘Başkanla Yüz Yüze’ toplantılarının ikincisi Yükseköğretim Kurulu’nda ‘Teknik Öğretmenler için Mühendislik Tamamlama’ konusunda gerçekleştirildi. Teknikerler Birliği gibi M.Y.O. mezunu biz Teknikerlerede bu hak verilmeli diyor iseniz bizlere destek olunuz.
YENİ YÖK YASA TASARISI, YÖK BAŞKANLIĞI TARAFINDAN HAZIRLANARAK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NA GÖNDERİLDİ
TÜM TEKNİKER MESLEKTAŞLARIMIZIN, YENİ YILINI KUTLAR, YENİ YILDA SAĞLIK,MUTLULUK VE İŞLERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.
Yurtdışı eğitime başvurmayı düşünen meslektaşlarımızın dikkatine...
Anadolu Üniversitesi'nin açılışı ve Azerbaycan'da UZAKTAN EĞİTİM ile lisans eğitimi üzerine Türkiye'de bulunan ve Eskişehir'deki Anadolu Üniversitesi açılış programına katılan Avrasiya İnovasyo Enstitüsü Rektörü Ferhad Mehtiyev ve Karkiv Ünivesitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi Dekanı Eldar Veliyev Teknikerler Birliği heyeti ile biraraya geldi
YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, mevcut yüksek öğretim sisteminin yeniden yapılandırma ihtiyacı ile karşı karşıya olduğunu söyledi.
 2